A może voucher?

Co jest najlepszym prezentem?
Jest nim czas.
Ale jak go komuś wręczyć?
Jesteśmy na co dzień dość zabiegani, nie da się ukryć. Czasem przez to zapominamy o rzeczach faktycznie ważnych, o tych, które codziennie i nieodwracalnie nam umykają. Czas, który jest nam dany, powinniśmy przecież z rozsądku poświęcać na rzeczy najbardziej istotne, gdzieś jednak tę oczywistość gubimy. Gubimy tego drugiego człowieka, najważniejszego przecież w naszym życiu.
Być może macie rodziców, którzy nawet nie mają nawet czasu wspólnie posiedzieć przy stole. Może przyjaciół, którzy tak ugrzęźli w wiciu gniazda, że nie mają kawałka czasu tylko dla siebie. Macie pewnie znajomych, którzy przez codzienną gonitwę tak się zatracili, że jakoś im umknęło, co jest faktycznie ważne.
To właśnie takim osobom możecie dać w prezencie kawałek czasu, by spędzili go tylko ze sobą, poza domem, w spokoju, tylko we dwoje.
Jeśli przy każdej okazji głowisz się, co dać komuś w prezencie, wręcz voucher do Fiesty i Sjesty. Na fajną kolację we dwoje. Na spokojny wieczór w Restauracji Fiesta i odpoczynek w gustownym pokoju Hotelu Sjesta, z dala od codzienności – choć na chwilę. Na dzień rozpoczęty dobrym śniadaniem, jedzonym w spokoju, bez pośpiechu, dla czystej przyjemności.
Wystarczy, że zadzwonisz. Ustalimy zakres, termin, wystawimy odpowiedni voucher – i choć wydaje się to pozornie mało możliwe – będziesz mógł komuś wręczyć przy najbliższej okazji kawałek czasu.