Urodziny
w restauracji

- zorganizuj imprezę urodzinową w restauracji fiesta -

Urodziny w Restauracji Fiesta w Nowej Soli

Restauracja na urodziny w sercu Nowej Soli? Wybór jest prosty – Fiesta! W naszej przestronnej i stylowej sali na przyjęcie urodzinowe zorganizujesz niezapomniane świętowanie. Zadbamy o każdy szczegół, by Twoje urodziny dla dzieci w restauracji czy też dorosłych przebiegły w wyjątkowej atmosferze, pełnej radości i niezapomnianych wrażeń. 

Urodzinowe menu

Menu na urodziny przygotowane przez naszych szefów kuchni to prawdziwa uczta dla podniebienia. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz dostęp do najsmaczniejszych dań, z bogatego cateringu urodzinowego. Od tradycyjnych potraw po nowoczesne kompozycje smaków – wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Nie zabraknie również spektakularnego tortu urodzinowego, który stanie się gwiazdą wieczoru i zachwyci wszystkich gości. 

Urodzinowy tort i przysmaki

Szukasz pomysłów na urodziny w restauracji?

Oferujemy różnorodne atrakcje i dekoracje na urodziny w restauracji, które sprawią, że Twoje przyjęcie będzie wyjątkowe. Dla najmłodszych gości pomożemy Ci przygotować specjalne atrakcje na urodziny dla dzieci – kącik zabaw czy animatora, które dostarczą mnóstwo radości i uśmiechu. 

Po imprezie urodzinowej... do hotelu

Z przyjemnością pomożemy Ci w kompleksowej organizacji urodzin w restauracji. Nasza restauracja z salą na urodziny zapewni wygodę na najwyższym poziomie dla wszystkich gości. Ponadto, nasz hotel zapewnia komfortowe noclegi po hucznych imprezach, więc jeśli szukasz najlepszej restauracji na urodziny w Nowej Soli, Fiesta to miejsce dla Ciebie. Dodatkowo, każdemu gościowi oferujemy pyszne śniadanie w cenie noclegu. 

impreza-urodzinowa-w-restauracji

Urodzinowe zdjęcia

Czy planujesz huczne świętowanie? Zapytaj o nasz pakiet urodzinowy w restauracji i sprawdź ceny przyjęcia urodzinowego w restauracji. Przegadamy też możliwość wykonania profesjonalnych zdjęć urodzinowych lub ustawienia fotobudki w restauracji, które uwiecznią te magiczne chwile i dostarczą jeszcze lepszej zabawy. 

Przyjdź i przekonaj się, dlaczego Fiesta to idealna restauracja na urodziny. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o stylowych urodzinach w restauracji i zarezerwować termin. Z radością pomożemy Ci w organizacji Twojego wyjątkowego dnia. 

fiesta-i-sjesta
Restauracja i Hotel

Kontakt

Hotel Sjesta
Restauracja Fiesta
67-100 Nowa Sól, ul. Sidorskiej 5
Hotel: +48 535 605 852
Restauracja: +48 530 340 998
Manager: +48 530 340 165

Zaobserwuj nas

© Copyright 2023 Hotel Sjesta | Projekt Anita Borkowska |